Kampanyalardan Haberdar Ol

Sepet

Fixliyo ile Ayda 8.500 TL Kazan!

Her satıştan yüksek komisyonlar kazanarak kendinize ek gelir olarak ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Değerlendirmemiz sonrasında adınıza özel tanımladığımız kupon kodunuz ile komisyonlu satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz!

Neden yüksek komisyon veriyoruz?

Fixliyo, günümüz koşullarında ek gelir elde etmek isteyen kişilere bir çözüm arayışındadır. Özellikle üniversite öğrencileri için iyi bir ek gelir seçeneği olabilir düşüncesi ile yola çıkıp komisyonlu satış sistemini kurmuştur.

Kazan-Kazan modeli ile yüksek komisyon oranları vererek hep birlikte büyümeyi amaçlamaktadır. Fixliyo ile birlikte çalışan ve değer katan herkesi ailenin bir parçası olarak görmektedir.

Fixliyo nedir? Neyi vaat eder? Satış ve pazarlamayı nasıl yapmalısınız?

Fixliyo, hızlı büyümekte olan bir startup şirketidir. Fix fiyat ve profesyonel tasarımlarla kurumsal ve kişisel ihtiyaçlara hızlı ve kolay bir şekilde web site ve online şablon hizmetleri vermektedir. Satın alınan ürün ile ilgili gerekli bilgiler alındıktan sonra uzman ekibi ile tüm tasarımı hazırlar ve müşteriye gönderir.

Satış ve pazarlama yaparken müşterinin ihtiyaçlarına bilhassa odaklanmalısınız. Gerçek dışı vaatler vermemelisiniz (Örnek: Web sitesi ile satışınız çok artacak, Google’da ilk sırada siz olacaksınız, herkes sizi bilecek vs). Profesyonel tasarlanmış bir web sitesinin neden önemli ve gerekli olduğunu anlatıp, şirketine ya da kendisine katacağı değeri anlatabilirsiniz.

İyi tasarlanmış bir web sitesi neden önemlidir? Nasıl anlatmalısınız?

Profesyonel bir tasarıma sahip bir web sitesi müşteri gözünde sizi daha kurumsal, güvenilir ve prestijli bir yapıya ulaştıran en önemli araçlardan birisidir. Sektörün ihtiyaçlarına uygun, basit ve profesyonel tasarlanmış bir web sitesi ile markalaşma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

CV&Portfolyo siteleri ile kişisel olarak kendinize yatırım yapabilir, kendinizi internet dünyasında iyi tanıtabilir, çalışmalarınızı sergileyebilir ve işveren gözünde imajınızı arttırabilirsiniz.

Düğün siteleri ile mutluluğunuzu en güzel şekilde sevdiklerinizle paylaşabilir ve kendinizi özel hissedebilirsiniz.

Nasıl daha fazla komisyon kazanabilirim?

Kurumsal ihtiyaçlarda web sitesi hiç olmayan ya da var olan web sitesi eski ve güzel tasarlanmamış herkes potansiyel alıcı olabilir. Bu ölçüde bilhassa lokasyon bazlı saha araştırmaları yaparak yüksek satışlar yapabilirsiniz.

Kişisel ihtiyaçlarda ise kendisine yatırım yapmak ve imajını internet dünyasında arttırmak isteyen kişiler için CV&Portfolyo web siteleri idealdir. Düğün siteleri ile de mutluluğunu sevdikleri ile en güzel şekilde paylaşmak isteyen herkes satın alabilir.

Nelere dikkat etmeliyim?

Satış ve pazarlama yaparken bilhassa yanlış vaatlerden kaçınmalısınız. E-Ticaret web sitelerinin satışını şu an yapmıyoruz. Müşteriyi kandırmaya yönelik ve gerçek dışı vaatlerden Fixliyo sorumlu değildir. Tespit edilmesi halinde komisyonlu satış üyeliğiniz hemen iptal edilecektir.

1) Adınız ve Soyadınız:*

2) E-posta:*

3) Telefon:*

4) Adresiniz:*

5) Banka / IBAN bilgileriniz:* ( Banka bilgileri size ödeme yapılacağı zaman kullanılacaktır. Sonra da gönderebilirsiniz.)

6) Daha önce satış ve pazarlama deneyiminiz oldu mu? Varsa bahsedebilir misiniz?:*

7) Web sitesi sizin için ne ifade ediyor? Düşüncelerinizi söyleyebilir misiniz?:*

8) Bir ay içerisinde tahmini kaç adet satış yapabilirsiniz? Hedefiniz nedir?:*

9) Sosyal Medya Hesaplarınız:* (Minimum bir adet yazınız.)
     - Facebook:

     - Twitter:

     - Instagram:

     - Linkedin:

Bizi nereden duydunuz?
Hepsi bu kadar! Değerlendirmemiz sonrasında en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Sonrasında komisyonlu satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz.

Ödemeler aylık (her ayın ilk haftası) olarak yapılmaktadır. Sebebi ise müşterilerin yasal iptal ve iade hakkından dolayıdır.

Daha fazla bilgi için: komisyon@fixliyo.com


İş bu sözleşme gizlilik koşulları ve kullanım şartları antlaşmasına göre siteye girdiğiniz, başvuru yaptığınız veya üye olduğunuzda kabul edilmiş olunur.

Fixliyo sözleşmenin tüm haklarını elinde tutar ve yapılacak değişiklikleri haber vermek koşulu ile yürürlüğe koyabilir.